Projektas, sumažinęs transporto parko išlaidas

PROBLEMA

Euro Asista, UAB ieškojo alternatyvų, kaip optimizuoti esamo automobilių parko valdymo modelį. Įmonė laikėsi įprastos transporto priemonių įsigijimo politikos, tačiau senstant parkui patyrė dideles priežiūros ir remonto išlaidas. Verslo sėkmei ir reputacijai buvo svarbu įgyvendinti strateginį planą, kuriuo siekiama sumažinti nesaugių transporto priemonių skaičių, prastovų skaičių ir transporto priemonių parko priežiūros išlaidas. 

SPRENDIMAS 

Įmonė pradėjo bendradarbiavimą su Hertz ir pasinaudojo rekomendacijomis, kaip sumažinti įsigijimo kaštus ir atnaujinti esamas transporto priemones, atsižvelgiant į ridos intervalus ir likutinę vertę. Remiantis ilgalaikiu bendradarbiavimu su partneriais ir transporto priemonių valdymo patirtimi, buvo sukurtas esamo automobilių parko atnaujinimo planas.

REZULTATAI

Bendradarbiaujant, Euro Asista pavyko sutaupyti tūkstančius eurų atnaujinant automobilių parką ir sumažinti veiklos sąnaudas bei prastovų skaičių. Naudodamas visų gamintojų markių ir modelių palyginimo finansinę analizę ir siekdamas išlaikyti mažiausias kainas, Hertz padėjo Euro Asista UAB sumažinti įsigijimo kaštus 3 500 eur per transporto priemonę. Hertz veikos nuomos paslauga finansiškai sumažino mokėjimus 25 proc. pakeitusi transporto priemones tinkamu laiku.

 • Klientas

  Euro Asista, UAB

 • Automobiliai

  Toyota Corolla, Toyota RAV4

 • Iš viso transporto priemonių

  35

 • Sektorius

  B2B

 • Tikslas

  Sumažinti transporto parko išlaidas

Užpildykite užklausą

Užpildžius automobilio nuomos užklausą su Jumis susisisieksime per 1 darbo dieną.

Paraiška užpildyta sėkmingai

Ačiū! Jūsų paraišką peržiūrėsime bei su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.

Grįžti į pagrindinį puslapį