Automobilių nuomos ekspertai

The Hertz Corporation – tai didžiausia pasaulyje nuomos kompanija, įsikūrusi Floridoje ir turinti daugiau nei 10,000 nuomos punktų, veikiančių net 150 skirtingų šalių!

  • Veiklos nuoma
  • Ilgalaikė nuoma
  • Trumpalaikė nuoma
  • Automobilių parko priežiūra
70
+
darbuotojų
3000
+
automobilių
3
+
šalys
50
K+
laimingų klientų

Ilgametė patirtis ir tarptautiniai partneriai

UAB „Autolux“ – tai daugiau nei 10 metų patirties turinti automobilių nuomos įmonė, Baltijos šalyse atstovaujanti tokius garsiausius pasaulyje automobilių nuomos vardus kaip Hertz, Dollar ir Thrifty. Skatiname transporto priemonių nuomą, rūpinamės klientų atomobilių parku bei nuolat geriname teikiamų paslaugų kokybę, kad galėtume efektyviai patenkinti vis kintančius klientų poreikius. Būtent todėl esame viena iš pirmųjų nuomos įmonių šalyje, savo klientams pasiūliusių hibridinius automobilius.

Jūsų transporto parko priežiūra – mūsų atsakomybė

Hertz siekia tapti patikimiausiu ir inovatyviausiu transporto priemonių nuomos bei lizingo tiekėju. Mūsų vizija – kurti puikumo sinonimu tapusį prekės ženklą, teikiantį aukštos kokybės paslaugas, atitinkančias mūsų klientų kintančius poreikius. Su plačiu padalinių tinklu, moderniomis technologijomis ir giliomis transporto žiniomis, suteikiame sklandžią ir patogią nuomos patirtį, leidžiančią pasiekti tikslus bet kur, kur jie bebūtų.

Inovatyvumas

Hertz inovacija – naujų būdų ieškojimas, kaip klientams suteikti geriausią patirtį. Puoselėdama naujovių kultūrą, Hertz gali išlikti priekyje, numatyti klientų poreikius ir toliau teikti išskirtinę patirtį savo klientams

Atsakomybė

Atsakomybė yra pagrindinė vertybė, kuria grindžiamas Hertz požiūris į verslą. Tai nėra tik teisinis reikalavimas, kurį privalu įvykdyti, tai būdas atskleisti mūsų ryšį su klientu.

Profesionalumas

Profesionalumas Hertz komandoje atspindi įsipareigojimą siekti tobulumo, sąžiningumo ir pagarbos kitiems. To dėka galime užmegzti tvirtus santykius su savo klientais, partneriais bei sukurti vertę mumis pasitikintiems.

Pagarba

Pagarbą laikome esminiu Hertz vertybių elementu, nurodančiu įmonės bendravimą su darbuotojais, klientais, partneriais ir platesne bendruomene.

Užpildykite užklausą

Užpildžius automobilio nuomos užklausą su Jumis susisisieksime per 1 darbo dieną.

Paraiška užpildyta sėkmingai

Ačiū! Jūsų paraišką peržiūrėsime bei su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.

Grįžti į pagrindinį puslapį