Prie LKL partnerių prisijungė „Hertz”

Lietuvos krepšinio lygos partnerių gretos toliau plečiasi. Lyga nuo šiol sezono bendradarbiaus su automobilių nuomos kompanija „Hertz“.

Ši įvairios trukmės nuomos ir automobilių parko priežiūros paslaugas teikianti tarptautinė kompanija aktyviai veikia kone visame pasaulyje – turi daugiau nei 10 tūkst. nuomos punktų, veikiančių net 150 skirtingų šalių.

Nuo šiol „Hertz“ suteiktais automobiliais naudosis į visus „Betsafe-LKL“ klubų miestus nuolat keliaujantis LKL personalas.

„Mūsų lygos klubai yra plačiai pasiskirstę po visą Lietuvą, tad kiekvieną savaitę turime įveikti šimtus ar net tūkstančius kilometrų. Smagu, kad dalies LKL administracijos kelionėmis rūpinsis toks žinomas ir patikimas partneris „Hertz“, – nauja partneryste džiaugėsi LKL generalinė direktorė Rasa Liuimienė.

„Hertz“ visuomet kelia sau ir savo verslo partneriams aukščiausius standartus, – sako Mantas Narkevičius, „Hertz Baltic“ generalinis direktorius. – Atidus pasiruošimas procesui. Visaapimančios kokybės reikalavimai. Drąsa sulaukus netikėtų iššūkių.

Tai yra mūsų kasdieninio darbo taisyklės ir mums atrodo, jog panašių standartų laikosi ir Lietuvos krepšinio lyga. Dirbome su NATO renginio logistika. Įrodėme, jog mums nėra nieko neįmanomo, o dabar norim padėti tai įrodyti ir mūsų krepšiniui“, – teigė M. Narkevičius.

Užpildykite užklausą

Užpildžius automobilio nuomos užklausą su Jumis susisisieksime per 1 darbo dieną.

Paraiška užpildyta sėkmingai

Ačiū! Jūsų paraišką peržiūrėsime bei su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.

Grįžti į pagrindinį puslapį